Zapewniamy
  • NIESIENIE POMOCY
  • WSPARCIE PSYCHICZNE DLA CHORYCH
  • PROWADZENIE EDUKACJI PROZDROWOTNEJ
  • REPREZENTOWANIE PACJENTÓW I ICH POTRZEB
  • OCHRONA PRAW PACJENTÓW
  • POMOC I WSPARCIE CHORYCH I ICH RODZIN
Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • Sejmik Województwa Śląskiego przyjął rezolucję w sprawie ogłoszenia roku 2018 Rokiem Profilaktyki Raka Piersi. Ma to zwiększyć świadomość na temat chorób nowotworowych wśród kobiet, promować profilaktykę raka piersi oraz zwrócić szczególną uwagę na istotę wczesnego wykrywania ...dalej 
  • Stowarzyszenie Amazonek i Osób z Problemami Onkologicznymi w Zawierciu obchodzi w 2018 roku Jubileusz 15-lecia. Oficjalną uroczystość zaplanowano w miesiącu październiku.dalej 
  • Nowa, kolorowa kolekcja Amoeny! Gorsety w kolorze pudrowego różu, odcieni maliny i granatu można szukać w sklepach mieszczących się przy dużych centrach onkologicznych. Pierwsze kolekcje pojawią się z okazji zbliżających się Walentynek oraz Dnia Kobiet.dalej 

Aktualności

Strona główna » Aktualności

wielkość tekstu: A | A | A

  • I Noworoczne Spotkanie Integracyjne 14 stycznia 2025r. w hali sportowej I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Zawierciu odbyło się I Noworoczne Spotkanie Integracyjne Powiatu Zawierciańskiego. Spotkanie zostało zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Zawierciu oraz Aldonę Węgrzynowicz - Radną Sejmiku Województwa Śląskiego i Damiana Madejskiego - Radnego Powiatu ... dodano: 16 stycznia 2025 czytano: 217 razy dalej 
  • Boże Narodzenie 2024r. Wigilia to nie jest czas, gdy jest prezentów moc. Wigilia to nie jest czas, gdy potraw sto na stole. Wigilia to przepiękny czas, Bożonarodzeniowy czas, gdy siedzimy wszyscy w kole, i mamy bliskich przy stole. Serdeczne życzenia radosnych Świąt w cieple rodziny, pięknie pachnącej choinki, zdrowia i energii na co dzień oraz uśmiechu i życzliwości na każdy ... dodano: 19 grudnia 2024 czytano: 216 razy dalej 
  • Mija rok, dobry rok ... 2024r. Mija kolejny, już XXI, rok działalności Stowarzyszenia Amazonek i Osób z Problemami Onkologicznymi w Zawierciu. Ale nie żegnamy go z żalem, jak w piosence Czerwonych Gitar, tylko z satysfakcją, że tyle się w nim działo z udziałem członkiń Stowarzyszenia. Wyjazdy rehabilitacyjno - wypoczynkowe: Wisła, Mrzeżyno, Krynica Zdrój, udział w konferencjach dotyczących ... dodano: 18 grudnia 2024 czytano: 229 razy dalej 
  • Rehabilitacja Amazonek Już od kilku lat Stowarzyszenie Amazonek i Osób z Problemami Onkologicznymi w Zawierciu ściśle współpracuje z Jurajskim Centrum Medycznym w zakresie rehabilitacji kobiet po mastektomii. A od jesieni 2023r. nasza współpraca jest wzorowa. Członkinie naszego Stowarzyszenia (również z innymi chorobami onkologicznymi) regularnie korzystają z zabiegów ... dodano: 5 grudnia 2024 czytano: 218 razy dalej 
  • Amazonki i operetka   Po realizacji projektów zwiazanych z wyjazdami rehabilitacyjno-wypoczynkowymi przyszedł czas na realizację projektu z dziedziny kultury: "Życie jakie jest - każdy widzi". Podczas jego realizacji członkinie Stowarzyszenia Amazonek i Osób z Problemami Onkologicznymi w Zawierciu miały okazję na dwukrotne spotkanie z operetką  Pierwszy etap projektu to ... dodano: 20 listopada 2024 czytano: 246 razy dalej 
  • Dziękujemy za 1,5% Stowarzyszenie Amazonek i Osób z Problemami Onkologicznymi w Zawierciu serdecznie dziękuje wszystkich naszym darczyńcom, którzy przekazali w 2024 roku 1,5% swojego podatku na rzecz naszego stowarzyszenia. Dzięki Wam możemy dofinansować  przedsięwzięcia mające na celu poprawę formy psychicznej i fizycznej naszych członkiń - kobiet, które dotknęła choroba ... dodano: 23 października 2024 czytano: 201 razy dalej 
  • XXIII Konferencja "Profilaktyka chorób nowotworowych u ... Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek "Życie" zorganizowało w dniu 08 października 2024r. w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta konferencję naukową pod patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca Pana Arkadiusza Chęcińskiego. Jej tematem była "Profilaktyka chorób nowotworowych u kobiet".  Na konferencję zostały zaproszone koleżanki Amazonki z Unii Śląskiej. Stowarzyszenie Amazonek i ... dodano: 8 października 2024 czytano: 247 razy dalej 
  • XXVII Pielgrzymka na Jasną Górę 5 października 2024r. odbyła się na Jasnej Górze XXVII Pielgrzymka Kobiet po Chorobie Nowotworowej Piersi. Jej hasło to: „Przez Maryję do Jezusa”. Wspólna modlitwa jednoczy kobiety, które pokonały chorobę, ich rodziny, przyjaciół, a także lekarzy i pielęgniarki. Pomimo niepogody do Częstochowy przybyły przedstawicielki klubów i ... dodano: 6 października 2024 czytano: 213 razy dalej 
  • Centralny Klub Pacjenta 2024r. 24 września 2024r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się II edycja Centralnego Klubu Pacjenta Fundacji "Z sercem do Pacjenta". Patronat nad wydarzeniem objęli: Wicemarszałek Sejmu Monika Wielichowska, Minister Zdrowia, Minister do spraw Polityki Senioralnej, Minister Sportu i Turystyki, Wojewoda Śląski, Narodowy Fundusz Zdrowia, Prezydent Katowic, Marszałek ... dodano: 30 września 2024 czytano: 194 razy dalej 
  • Krynica Zdrój 2024r.   Grupa członkiń Stowarzyszenia Amazonek i Osób z Problemami Onkologicznymi w Zawierciu przebywała w dniach 1-11 września 2024r. w Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji GEOVITA w Krynicy Zdroju. Piękny ośrodek pięknie położony, przemili i sympatyczni ludzie pracujący w nim, bardzo dobre wyżywienie i do tego piękna pogoda - tak w największym skrócie wyglądał ... dodano: 14 września 2024 czytano: 290 razy dalej 
  • Dożynki 2024 W niedzielę, 25 sierpnia 2024r., w Irządzach odbyły się XXV JubileuszoweDożynki Powiatowo - Gminne. Był konkurs na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy 2024, przejście korowodu dożynkowego, msza święta, część oficjalna z wręczeniem odznaczeń i nagród oraz część artystyczna z wystąpieniami kapeli, kabaretów, zespołów muzycznych i zabawa taneczna. ... dodano: 29 sierpnia 2024 czytano: 230 razy dalej 
  • Ale to już było...Mrzeżyno 2024   Lubisz... Lubisz wracać tam, gdzie byłaś już. Lubię wracać w strony, które znam Po wspomnienia zostawione tam... Zawierciańskie Amazonki lubią wracać do Mrzeżyna do OW Venus, gdzie Pani Ania dba, by wszystko było jak należy. Pięknie położony ośrodek, blisko morze, blisko las, ścieżki spacerowe i rowerowe, autobusy do pobliskich miejscowości i jak ... dodano: 24 czerwca 2024 czytano: 335 razy dalej 
  • Badamy nie tylko MAMY - fotorelacja            Projekt "Badamy nie tylko MAMY" został sfinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Zawierciu. Serdecznie dziękujemy!!!   dodano: 27 maja 2024 czytano: 380 razy dalej 
  • Badamy nie tylko MAMY Ogólnopolska akcja Federacji Stowarzyszeń "Amazonki"!  Amazonki po raz drugi z akcją edukacyjną „Badamy nie tylko mamy”. Sposobów świętowania Dnia Matki jest mnóstwo. Co roku wiele osób zastanawia się, jak tego dnia docenić tę wyjątkową kobietę w swoim życiu. Federacja Stowarzyszeń "Amazonki" przekonuje, że najlepszym prezentem dla ... dodano: 21 maja 2024 czytano: 297 razy dalej 
  • Wisła 05-15.05.2024r. Już po raz drugi grupa zawierciańskich Amazonek uczestniczyła w obozie sportowym w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich "Start" w Wiśle. Jest to kontynuacja projektu "Aktywność START" współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Tym razem był to majowy pobyt - od 5 do 15 maja z piekną pogodą, budzącą się ... dodano: 16 maja 2024 czytano: 286 razy dalej 

pierwsza|poprzednia|3|4|5| z   16 następna|ostatnia

Stowarzyszenie Amazonek i Osób z Problemami Onkologicznymi
UL. BLANOWSKA 40/OSiR, 42-400 ZAWIERCIE

tel.: +48 503 586 239
e-mail: stowarzyszenie@amazonki-zawiercie.pl

  • 2_38
  • 1b_2
  • 3_36
  • 4_37
  • 5_30
Amazonki Zawiercie - Stowarzyszenie Amazonek i osób z problemami onkologicznymi to miejsce dla wszystkich dotkniętych rakiem piersi oraz ich bliskich.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna