Strona główna » Aktualności » 26.05.2026r. - Badamy nie tylko Mamy
Już po raz trzeci członkinie Stowarzyszenia Amazonek i Osób z Problemami Onkologicznymi w Zawierciu wzięły udział w ogólnopolskiej akcji Federacji Stowarzyszeń "Amazonki" - "Badamy nie tylko Mamy". Akcje profilaktyczne związane z nowotworami piersi, jajnika i jąder były prowadzone 26 maja 2026r. w dwóch punktach: Szpitalu Powiatowym i Przychodni "Centrum".
Dziękujemy Dyrekcji Szpitala za pomoc w zoorganizowaniu akcji
czytano: 34 razy
autor: amazonki-zawiercie.pl
data dodania: 2026-05-26 23:08:30
Stowarzyszenie Amazonek i Osób z Problemami Onkologicznymi
UL. BLANOWSKA 40/OSiR, 42-400 ZAWIERCIE
tel.: +48 503 586 239
e-mail: stowarzyszenie@amazonki-zawiercie.pl